Möt våra medarbetare

Vi ger dig råd och löser tvister som berör dig i din vardag. Sådant som du kan råka ut för under livets gång i dina nära relationer, på jobbet, i hemmet eller ute i samhället. Vi är kunniga jurister som har god domstolsvana och levererar bra resultat. För det mesta hamnar du i ett bättre läge.

Carmen Arroyo
070-334 21 43
carmen.arroyo@vernia.se

Språk:
Svenska, Engelska, Spanska

Hanna Elovsson
073-035 66 37
hanna.elovsson@vernia.se

Språk:
Svenska, Engelska, Franska

Robert Camerini
070-324 27 54
robert.camerini@vernia.se

Språk:
Svenska, Engelska

Dana Pourkomeylian
073-801 83 48
dana.pourkomeylian@vernia.se

Språk:
Svenska, Engelska, Persiska

Edgar Nissen
0736-90 80 68
edgar.nissen@vernia.se

Språk:
Svenska, Engelska

Jessica Carvalho Åström
073-030 67 58
jessica.astrom@vernia.se

Språk:
Svenska, Engelska

Fredrik Larsson
070-248 06 69
fredrik.larsson@vernia.se

Språk:
Svenska, Engelska

Stefan Möller
070-716 12 23
stefan.moller@vernia.se

Språk:
Svenska, Engelska